Povedená fotografie, která zdobí zeď je chloubou každého fotografa, zvláště pokud za ní stojí nemalá investice do foto výbavy, plánování expedice, stovky či dokonce tisíce najetých kilometrů, nachozené hodiny s těžkým batohem na zádech, hledání správné kompozice, časné vstávání a čekání v mrazu na východ slunce či vhodné světlo.  A následně taktéž další hodiny strávené u počítače při postprocessingu fotografií.  

Tisk fotografií

Fotografie se vyvolává na nejlepší fotografický papír na trhu Kodak Endura Premier. Díky nejnovější tiskové technologii a profesionálním papírům je zaručeno u fotografií vynikající podání jemných tónů a široký rozsah barevných přechodů. Garance dlouhé životnosti fotografií při standardní archivaci.

Fotografie na malířském plátně

Fotografie na plátně patří mezi velmi oblíbené Fotoobrazy. Nemusíte přemýšlet, jaký rám se vám bude hodit do vašeho bytu či kanceláře, fotografie na napnutém malířském plátně je sama o sobě dokonalá.

Rám lze kdykoli dokoupit dodatečně.

Fotoobrazy

Fotografie zarámovaná pod sklem. Cena se bude lišit dle materiálu rámu (plast, hliník, dřevo) a zda bude zdobena pasparto.

Kapa deska a rám Nielsen

Fotopapír je nalepen na bílé odlehčené PVC desce (tvrzená pěna), která je velmi lehká a pevná. Fotografie je chráněna UV laminací, která zvyšuje její odolnost a ochrání ji před UV zářením a díky tomu zůstane roky bez barevných změn.

Takto hotová fotografii je vsazena luxusního hliníkového rámu Nielsen, který je možné vybrat v několika barvách a profilech. Další výhoda je, že tyto obrazy již nejsou zasklené, proto jsou velmi lehké a při případném pádu na zem, nemusíte všude sbírat sklo. Díky absenci skla zde nedochází k odleskům světla a také tento obraz můžete očistit i vlhkým hadříkem od usazeného prachu.Informace

V případě, že vás některé moje fotografie zaujaly, nebo máte zájem o nestandardní rozměry či zarámování fotografie do pasparty, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Uveďte prosím vždy název fotografie.

Vzhledem k tomu, že fotografie byly pořízeny v průběhu několika let různými fotoaparáty, může se lišit jejich maximální tisková velikost.

Veškeré zde publikované fotografie jsou zhotovovány v limitovaných edicích 25 kusů! Po dosažení tohoto počtu je fotografie vyřazena z prodeje.

Přejít nahoru